JĘZYK ANGIELSKI

Zajęcia z języka angielskiego opierają się na podmiotowym traktowaniu dzieci, podejściu całościowym oraz multisensorycznym.  Nauka polega przede wszystkim na zabawie, bo właśnie dzięki niej dzieci uczą się najchętniej.

Aktywność na zajęciach opiera się na śpiewaniu piosenek w języku obcym, różnego rodzaju rymowankach i wierszykach, różnorodnych zabawach i grach, mających na celu wdrażanie nowych słówek. W trakcie zajęć wykorzystujemy metodę reagowania całym ciałem (total psyhical response), metodę audiolingwalną, metodę multisensoryczną oraz storytelling.

Dzieci uczą się wykonywać proste polecenia w języku angielskim i komunikować w nim z nauczycielem i innymi uczestnikami zabawy.

Zajęcia podzielone są tematycznie i dopasowane do kalendarza szkolnego oraz wieku i umiejętności dzieci.

Dokładny rozkład materiału znajdą Państwo pod poniższym linkiem.

KALENDARZ ZAJĆĘ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO 2023/2024

Daria Puhacz -Mazurek